ZAO nail polish küünelakk kahjulike aineteta
Elustiil

2019 küünelaki toonid

Täiesti tavapärane on valida küünelaki toon parasjagu käiva hooaja järgi. On argipäeva õhtu ja mõtled, millist tooni seekord valida, kas klassikaline punane või neutraalne läbipaistev küünelakk. Äsja olnud sõbrapäeval oli eelistatud klassikaline punane või särtsakas roosa. Millised on selle aasta 2019 küünelaki toonid?

Toome välja küünelaki toonid veebruarist detsembrini, mis on tõenäoliselt trendikad aastal 2019. Loe lähemalt edasi, et avastada parimad küünelaki toonid.

 

Neutraalne pruun

ZAO nail polish 646 pruun küünelakk

ZAO 646 pruun küünelakk

Neutraalne pruun või nahatoonis pruun sobivad kandmiseks igal aastaajal. Ei ole mõtet heidutada pruunist toonist, tegelikkuses sulandub see nahatooniga ning tulemus on üsna tagasihoidlik. Sobib kandmiseks töökohas ja samas pidulikemal üritustel. ZAO-l on nahatoonis ja tume pruun küünelaki toonid.

 

Klassikaline punane

ZAO nail polish 650 klassikaline punane küünelakk

ZAO 650 klassikaline punane küünelakk

Klassikaline punane on särav, väljakutsuv ja sooja alatooniga. Ideaalne pidulikuks ürituseks ja julgematele kandjatele igapäevaseks väljakutseks kanda klassikalist punast küünelaki tooni tööl. ZAO klassikaline punane toon on ideaalne julgematele ilusõpradele.

 

Tumesinine

ZAO nail polish 653 elektrisinine küünelakk

ZAO 653 elektrisinine küünelakk

Tundub hullumeelne kanda sinist küünelakki. Jällegi on tumesinine küünelakk selline toon, mis tundub eemalt vaadates julge ettevõtmine. Kuid küüntele kandes ei tundu midagi ületamatut. Tumesinine küünelakk on hooajaliselt kantav talvel ja sügisel. ZAO tumensinine küünelakk on super navy sinine noorematele ilugurudele.

 

Pastelne sinine

ZAO nail polish 660 meresinine küünelakk

ZAO 660 meresinine küünelakk

Tõeline kevade ja suve toon, paljude lemmik, mille trend sai alguse juba mitu aastat tagasi. 2019 küünelaki toonid on valdavalt julgemad, siis pastelne sinine sobib tagasihoidlikumale ilusõbrale. Kaunista kevadel ja suvel enda küüsi ZAO pastelse sinisega.

 

Valge

ZAO nail polish 641 valge küünelakk

ZAO 641 valge küünelakk

Klassikaline valge käib käsikäes pastelse sinisega. Ehk see on kevade ja suve küünelaki toon. Valge küünelakk sobib eelkõige pruutidele ja pruutneitsidele. Valge küünelakiga saab teha prantsuse maniküüri või kaunistada näiteks pastelset sinist. Valge küünelakk on super varbaküüntele, mis muudab need super hoolitsetuks ja säravaks. ZAO valge küünelakk peaks olema iga ilufänni külmkapis.

 

Aitäh, et lugesid tänast blogipostitust. Milline on sinu lemmik küünelaki toon? Järgmine blogipostitus ilmub juba järgmisel kolmapäeval 27. veebruaril. Millest võiksime veel blogis kirjutada?

Loe eelmist blogipostitust, mida peab sisaldama algaja meigikott.

Seotud postitused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga