5-nõuannet-hea-tuju-loomiseks-cover
Elustiil

5 nõuannet hea tuju loomiseks kontoris

Armsad lugejad! Täna tuleme ilumaailmast välja ja räägime lähemalt enda töökeskkonnast. Täpsemalt toome välja 5 nõuannet hea tuju loomiseks kontoris.

 

Õige laua asend

Õige laua asend on väga oluline produktiivse ja hea tuju loomiseks. Kui veedame suure aja oma päevast kontoris laua taga, siis on oluline, et laud on õige paigutusega ja hea energiaga.

Feng shui järgi on lauda kõige vähem kasulik hoida:

  • Seina ääres, näoga seina poole
  • Akna ääres, näoga akna poole
  • Uksega kohakuti
  • Seljaga ukse poole

Üks parimaid laua asendeid on näoga ukse poole, kuid pole uksega kohakuti ning seljataga on tugev sein.

 

Meeldiv lõhn

5-nõuannet-hea-tuju-loomiseks-aroomiteraapia

Hästi lõhnav ruum muudab tohutult tuju ja energiat, hea lõhn võib muuta isegi võõra inimese arvamust ruumist. Kontorisse ei sobi rahustavad ja sensuaalsed lõhnad, küll aga sobivad tuju tõstvad ja energiat andvad aroomid. Näiteks tsitrulised on nii rahustavad ja energiat tõstvad lõhnad. Rosmariin aitab säilitada fookust väsitava päeva lõpus. Greip tasakaalustab ja vähendab stressitaset.

Millise lõhna või lõhnakombinatsiooni valid sina?

 

Suur ekraan

Kuna veedame suurema osa ajast ekraani taga, siis on loogiline investeerida suurde kvaliteetsesse ekraani, mis hõlbustab tööd ja säästab silmi. Eriti hea kombinatsioon on kaks ekraani, mis annab võimaluse hoida palju aknaid lahti ehk vähem ajakulu ja vähem stressi.

 

Puuviljad

Igas kontoris peavad olema kommide asemel puuviljad. Puuviljad on olulised energiaallikad mõtlemist vajavas töös. Soovitame kontoris hoida igapäevaselt apelsine, nektariine, banaane ja kiivisid.

 

Pehme füsiopall

Füsiopall on hea selgroo liikumiseks, et vähendada alaselja, vaagnaluu pingeid ning suurendada seljalihaste tugevust. Füsiopall aitab tugevdada kõhulihaseid ja keskosa piirkonda üldiselt.

 

Aitäh, et lugesid tänast blogipostitust. Millised on sinu nõuanded hea tuju loomiseks kontoris? Kindlasti anna meile kommentaarides teada, millest soovid veel lugeda meie blogis. Järgmise korrani!

Loe eelmist blogipostitust vegan šokolaadidest.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga