iluspekter.com, Make-up

6 NAHATOONIS LAUVÄRVI ÕRNA SUVEMEIGI KANDMISEKS

Tere, armsad lugejad! Täna toome välja 6 nahatoonis lauvärvi, mis on ideaalsed iga riietusega ja ilmaga. Valime 3 matti ja 3 satiinset tooni lauvärve. Kõik tooted on looduslikud, sobivad professionaalseks kasutamiseks ja seega püsivad terve päeva silmadel.

 

Mati viimistlusega

ZAO Nude 208

Nahatoonis hele pruun toon, mis väga heledale nahale jääb kergelt roosaka alatooniga. Väga pigmenteeritud lauvärv, mida saab hajutada järjest tugevamaks ja tugevamaks.

 

ZAO Blond 260 kulmupuuder

Külma tooniga lauvärv, mis sobib eelkõige tumedamate lauvärvide alla hajutamiseks. Samuti saab kanda intensiivselt kohta, mis jääb tumedam.

Ontic Daydream lauvärvitrio palett

Ideaalne palett algajatele, kuna lauvärvid on tugevalt pressitud, siis pigment on keskmise tugevusega. Samas saab seda väga hästi intensiivselt tumedaks hajutada, näiteks ürituste jaoks. Kasutajasõbralik palett igale teismelise ja algajale naisele.

 

Satiinse ja särava viimistlusega

ZAO Bronze 106

Tume pruun toon satiinse viimistlusega. Kui lauvärvi pigmendiga pintslit niisutada, siis tulemus jääb metalne. Võimalik kasutada täiesti üksikult üle silmalau või keskel dimensiooni andmiseks.

PHB Almond

Tagasihoidlik beež toon satiinse viimistlusega. Sobib kasutamiseks silmanurkadesse, kulmukaare alla, üle terve silmalau ja silmalau keskele.

 

Ontic Oh My Goddable

Pruun toon kuldse alatooniga. Ideaalne üle terve silmalau kasutamiseks iga üritusega ja ilmaga.

 

Siinkohal tõime välja mõned toonid, mida saab suurepäraselt igapäevaselt ja lihtsalt kanda. Samas toovad need toonid silmad superhästi esile. Alati on mõistlik alustada heledamatest toonidest ja seejärel liikuda tumedamate ning värviliste toonideni. Loodame, et tänased soovitused olid Sulle kasulikud.

 

Tänan, et lugesid minu postitust. Kui sulle meeldis see artikkel, siis jaga seda ka mõne sõbrannaga, kes seda lugema peaks. Jaga ka edaspidi meiega, millest sa järgmisena soovid lugeda.

Loe Eliise ehk iluexpress tootearvustus ZAO lauvärvidest.

Seotud postitused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga