PHB Ethical Beauty Eesti nahahooldus
iluspekter.com, Nahahooldus

INTERVJUU: Kristjani nahahooldustoodete kogemus

Hei, ILUSPEKTER külastajad ja lugejad! Nahahoolduse tegemine on oluline nii naiste kui meeste seas. Mõtlesime kirjutada blogi, et julgustada ka rohkem mehi nahahooldustooteid kasutama. Küsisime Kristjanilt 8 küsimust nahahooldustoodete kasutamise osas.

 

1.   Milline on sinu kogemus nahahooldustoodetega?

Esmaselt puutusin kokku nahahooldusega, kui tekkis tugevam akne teismeeas. Usun, et üks esimesi tooteid oli Garnier Pure Active. Järgnevad tooted olid ka peamiselt nahka puhastavad ja poore avavad. Üldiselt olid mul üsna kehvad kogemused erinevate toodetega. Enamik neist ärritas pigem mu nahka ja järjepidev kasutamine oli raske. Nahakreemidega oli sama halb kogemus. Kreemid ja puhastajad tekitasid punetust ning löövet.

Hilisemas eas hakkasin katsetama kallemaid tooteid ja tajusin palju paremat mõju. Eelmisel aastal hakkasin PHB vananemisvastase (anti-aging) sarja tooteid kasutama. Olen väga rahul nendega, sest need ei tekita punetust ega ärritust. Samuti on need kiiresti imenduvad ja sobivad minu nahaga.

 

2.   Kuidas kirjeldaksid sa enda näonahka?

Noorena oli mul üsna põletikuline näonahk. Osaliselt väga kuiv ja samas rasune. Kõige tuntavam muutus naha seisundis tekkis piimatoodetest loobumisel. Pärast seda tekib põletikke üsna harva ja need kaovad kiiresti. Samuti tasakaalustus rasueritus. Kuna minu nahk on pigem lõtv, siis vajan tooteid, mis aitavad nahka toniseerida ja pinguldada.

 

3.   Mis on sinu jaoks kõige raskem näonaha hoolduse juures?

Kõige suurem väljakutse on olla järjepidev. Tihti tekib tunne, et mu nahk on piisavalt hea ja ma ei vaja seda. Nahahooldus avaldab mõju mitmekümne aasta pärast ja tuleb olla järjepidev.

 

4.   Milliseid tooteid tarvitad sa praegu?

Kasutan näopuhastuskreemi, toonikut, seerumit ja niisutavat kreemi. Kasutasin mõned aastad tagasi ka ühte silmaümbruskreemi, kuid toona jäi see liiga harvaks, et tulemusi näha.

 

5.   Kui tihti teed sa nahahooldust?

Püüan teha nahahooldust iga hommik ja õhtu. Kuigi see võtab 3-5 minutit aega, siis on see mõnikord ikkagi tüütu. Eks see vajab harjumist nagu hammastepesugi.

 

6.   Kirjelda lühidalt enda nahahooldus rutiini.

Kristjani nahahoolduse rutiin

Kristjani nahahoolduse rutiin

Hommikune rutiin erineb veidi õhtusest, sest seerumit kasutan ainult õhtuti. Esmalt niisutan nägu, puhastan puhastava kreemiga ja loputan. Teiseks pihustan toonikut näole. Kolmandaks kasutan niisutamiseks näokreemi.

Õhtuti niisutan nägu, puhastan näopuhastuskreemiga, loputan näo ja kuivatan. Seejärel puhastan nägu täiendavalt toonikuga niisutatud vatipadjaga. Niisutamiseks kasutan kõigepealt seerumit ja viimaks näokreemi.

 

7.   Milliseid soovitusi annaksid teistele meestele nahahoolduse osas?

Nahahoolduse kasutamine ei tee meest naiselikuks ja seda ei peaks kartma. Soovitan julgelt nõu küsida naistelt, sest neilt võib saada kasulikke nippe. Mõistlik on investeerida õigetesse toodetesse ja mitte osta kõige odavamaid.

 

8.   Kuidas sa sisenesid iluhoolduse maailma?

Nahahooldusega puutusin kokku noorena, kui otsisin töötavaid lahendusi aknele. Oluliselt rohkem teadmisi ilutoodete kohta sain enda abikaasa Carmenilt.

 

Tänan, et külastad ILUSPEKTER e-poodi ja blogi. Kui tunned, et mõni mees võiks kasu saada sellest postitusest, siis jaga seda temaga. Kirjuta kommentaaridesse, mis sulle meeldis või ei meeldinud blogi artikli juures. ????

Seotud postitused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga