ZAO vegan and cruelty free brushes meigipintslid
iluspekter.com

MEIGITOODETE ABC OSA III

Hea meel Sind jälle siin näha, täna liigume meigitarvikute juurde. Nii mõnegi tarviku nimi ütleb otse ära, milleks seda kasutada võiks. Samas võib alati veidi loovust üles näidata ja proovida olemasolevaid tarvikuid erinevateks otstarveteks.

1. Kabuki mineraalpuudri pintsel

Kabuki pintsel on tihedate kiududega ning tavaliselt ümara otsaga, kuid on olemas ka lameda ning kaldus otsaga variante. Lisaks mineraalpuudri näole kandmisele kasutatakse Kabuki pintslit ka päikesepuudri, särapuudri (highlighteri) ja põsepuna pealekandmiseks. Parimate tulemuste saamiseks soovitame Kabuki pintsliga tooteid näole kanda ringjate liigutustega.

2. Puudripintsel

Puudripintslid on üldjuhul kohevad lapiku või ümara otsaga suured pintslid. Need võimaldavad näole kanda kõikvõimalikke puudreid alustades kompaktpuudrist ja mineraalpuudrist lõpetades päikesepuudri ja viimistluspuudriga.

3. Põsepunapintsel

Põsepunapintslid on nii hõredate kui tihedate kiududega ja üldiselt kaldega pintsel. Pintslit kasutatakse põsepuna, särapuudri ja päikesepuudri peale kandmiseks. Kasuta parimate tulemuste saamiseks vähest survet ning kanna toode näole ringjate liigutustega.

4. Lauvärvi pintsel

Lauvärvi pintsleid on palju erinevaid. Millist pintslit parasjagu kasutada, sõltub eelkõige sellest, millise lau osaga parasjagu tegeletakse ning millist tulemust saavutada soovitakse. Näiteks sokliga töötamisel tasuks eelistada kaldus otsaga pintslit ning samuti tuleks valida kasutatavad pintslid vastavalt soovitud värvi intensiivsusele — tihedamate kiududega pintslid võimaldavad lauvärvi laugudele kanda tumedamalt ning hõredamate kiududega pintslid õrnemalt. Põhjaliku meigi tegemiseks, mis hõlmab endas silmade rõhutamist, võiks iga naise meigikotis leiduda vähemalt 3 erinevat lauvärvipintslit – 1 kohev pintsel hajutamiseks, 1 tihedam pintsel pigmendi peale kandmiseks ja intensiivsuse tagamiseks, 1 väike tipuga pintsel detailide viimistlemiseks.

5. Hajutuspintsel väike

Väike hajutuspintsel on mõeldud lauvärvide hajutamiseks, et toonidevahelised üleminekud jääksid võimalikult sujuvad. Tegemist on üldjuhul koheva ning mitte liiga tiheda ümara pintsliga.

6. Silma- ja kulmupintsel

Silma- ja kulmupintsli näol on tegemist väiksemõõtmelise, lapiku, tiheda ning kaldus otsaga pintsliga. Seda kasutatakse nii kulmuvärvi (brow pomade) ja kulmupuudri (brow powder) kui ka mõningate teiste silmatoodete, nagu lauvärvid pealekandmiseks.

7. Huulepintsel

Huulepintslit saab kasutada erinevate huuletoodete nagu huulepulk, huuleläige ja huulelaki pealekandmiseks. Pintsli kasutamise suurimaks eeliseks on see, et võimaldab toodet huultele kanda eriti täpselt aidates järgida huulepiire. Kui oled tüdinud sellest, et huulepulk läheb siit-sealt üle soovitud kohtade ja ei taha ka vatitikuga kergesti maha tulla sealt, kus see olema ei peaks, siis huulepintsel on sinu meigikoti sisule must-have täiendus.

8. Kulmuhari ja -kamm

Kulmuhari ja -kamm aitavad kulmukarvakesi eraldada ning kulmudele kantud pliiatsit, värvi või puudrit loomulikuma lõpptulemuse saavutamiseks hajutada.

9. Jumestuskreemi pintsel

Jumestuskreemi pintsel meenutab oma kujult lapikut ümara otsaga lauvärvipintslit, kuid on oma mõõtmetelt kõvasti suurem. Tegemist on tiheda pintsliga, mida kasutatakse eelkõige vedela jumestuskreemi või BB kreemi ühtlaseks näole kandmiseks.

10. Huule ja laineri pintsel

Pisikesed pintslid detailide lisamiseks. Laineri pintsel silmadele on ümara kujuga, mille tipp on peenike. Huulepintsel huultele on lapiku kujuga ning tipp on kolmnurga kujuline – võimaldab joonistada detailselt teravaid huulekontuurjooni.

11. Sponge meigikäsn

Meigikäsnad on nii lapikud kui ümarad. Lapikud käsnad võimaldavad jumestuskreemi kanda rohkem peale kui ümara käsnaga, sest viimane imab endasse rohkem toodet. Vali endale meigikäsn vastavalt eelistusele – kas soovid suuremat katvust või naturaalset jumet.

12. Puudripadi

Puudripadi on alternatiiv puudripintslile mineraalpuudrite ja kompaktpuudrite näole kandmiseks. Kasuta puudripatja, et tooteid näole tupsutada ning seejärel hajuta ringjate liigutustega.

13. Meigipliiatsite teritaja

Meigipliiatsite teritaja ei saa puududa ühestki meigikotist, kus leidub silma-, huule-, kulmu- või lauvärvipliiatseid. Teravad pintslid võimaldavad alati suuremat täpsust ja lihtsamat pealekandmist kui nürid.

Antud artikliga võtame kokku meie „Meikimise ABC“ sarja. Loodetavasti oli teil sama huvitav ja informatiive nagu meil. Järgmise postituseni!

 

Palun kirjuta,, kas see informatsioon oli Sinu jaoks oluline. Samuti oleme siiralt huvitatud, millistest teemadest veel kirjutada.

Seotud postitused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga