Ilus pärast
iluspekter.com, Make-up

Meikimine – naiste sõjamaaling tänapäeva ühiskonnas?

Hei, armsakesed! Tundsin jälle vajadust kirjutada midagi meigi teemal. Nimelt tuli mulle hiljuti meelde, et kosmeetika roll sõjamaalingutes. Praegusel ajal seostatakse meigi kandmist pigem vajadusega enda iluvigu peita. Mina näen kosmeetikat kui vahendit enda välimise ja sisemise ilu võimendamiseks. Iga naine on sõdalanna, kes võib kanda enda jaoks omapärast sõjamaalingut ehk meiki.

 

Kuidas meikimine aitab mul olla edukam karjääris?

Nii palgatöötajana kui ettevõtjana on teiste seas väljapaistmine väga oluline. Kui inimesed ei tea sind, siis nad ei tee sinuga koostööd. Kui inimesed teavad sind, aga ei mõtle sinule, siis on suur tõenäosus jääda ilma headest võimalustest. Usun, et meikimine aitab naiselikku sära rohkem esile tõsta ja seega rohkem silmapaista. Välimuselt atraktiivsemad inimesed saavad loomulikult rohkem tähelepanu. See tõstab nende enesekindlust ja enesehinnangut. Hea sissetuleku loomiseks on oluline ennast hästi tunda.

 

Kuidas meikimine aitab mul olla edukam intiimsuhetes?

Kes ei tahaks endale leida seda õiget ja ägedat suhtepartnerit? Suutlikkus vastassugupoole ees silma jääda on alati esialgu olulisem kui isiksus. Füüsiline ja seksuaalne külgetõmme põhjustab meestel vajadust läheneda naisele. See võib tunduda ülekohtusena, kuid ka meie, naised, eelistame heas vormis ja tugevaid mehi, kes suudavad meid hoida turvaliselt.

Kui tuhkatriinu ilmus ballile, siis printsil oli silmi ainult temale. Teised neiud olid justkui nähtamatud. Meikimine võib anda sellise efekti sinu jaoks, kui sa sisened ruumi, kus teised naised pole meigitud. Konkurents on halastamatu ja sa vajad iga eelist, et saada seda, mida tahad elus.

Isegi, kui oled püsisuhtes on oluline olla number 1 enda partneri silmis. Koos välja minnes meigin end alati, sest tahan, et mu mees vaatab ainult mind.

 

Kuidas meikimine aitab mul olla enesekindlam?


Ilus pärast

Ilus pärast

Tunnen ennast ilusa ja kaunina ka ilma meigita. Sellegipoolest tunnen ennast meigituna veelgi tugevamana. See on nagu minu turvis lahingusse minnes. Meik alandab enda minapildiga seotud ärevust ja aitab keskenduda muudele asjadele ning mitte enda väljanägemisele.

Kui mu riietus on ilus ja trendikas, siis meik aitab mu näol sobituda riietusega. See annab lõpp-viimistluse minu välimusele. Meik võib lisada lisa portsu meie enesekindlusele, mida me parasjagu võime vajada mingi väljakutsega hakkama saamiseks.

 

Usun, et meik aitab vabastada sõdalanna meis. Me võime uhkust tunda, et julgeme meigiga katsetada ja ennast väljapaistvamaks muuta. Loodan, et said selle lugemisest julgust juurde kasutada meiki tihedamini ja lisada ka mõni uus meigitoode enda kosmeetikakotti.

Aitäh, et oled meiega. Hoia ka edaspidi meie blogil pilku peal, et lugeda meie järgmisi postitusi. Jaga ka meiega, kuidas sina ennast meigituna tunned?

Seotud postitused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga