ZAO Essence of Nature Eesti MUA
iluspekter.com, ZAO

ZAO looduskosmeetika

ZAO makeup range kosmeetika valik

Prantsusmaalt pärinev ZAO on meie jaoks üks värvikirevamaid brände, mis meie e-poe riiulitele on sattunud.

Mis teeb ZAO tooted nii eriliseks?

Ilmselt on sinulegi juba silma jäänud ILUSPEKTER e-poes olevad bambusest pakenditega kosmeetikatooted. Nii toodete endi kui pakendite valmistamisel kasutatakse bambust. Lisaks on tooted 100% naturaalsete koostisosadega.

„Bambuse sisemine ja välimine ilu.“

Toodete koostiste väljatöötamisel kasutatakse naturaalseid koostisosi, näiteks taimsed õlid, vahad, taimsed ekstraktid (bambus, sheavõi, aprikoos, mais) ja ilma säilitusaineteta või sünteetiliste parfüümideta. Koostisosad pärinevad öko- või orgaanilisest põllumajandusest ja kannavad Ecocert sertifikaati. Selle läbi soovitakse austada nii meie nahka kui keskkonda. Kõik värvid saadakse eksklusiivselt ainult naturaaltsete pigmentidega (mineraalid või taimed). Koostisosade valikul lähtutakse nende spetsiifilistest omadustest, et saavutada parimat kosmeetika efektiivust (värv, püsivus, katvus, tekstuur) ja kasulikud omadused nahale.

Toodete koostises puuduvad petrokemikaalide tööstuse ained (parabeenid, fenoksüetanool, mineraalõli, parafiin, polüsorbaat, EDTA, BHT, BHA,…). Säilitusainena kasutatakse mikrohõbedat. Ühtegi toodet ei testida loomdel ega sisalda loomseid koostisosi.

Bambus

Bambus on nö „täht“ koostisosa ZAO brändis ning seda kasutatakse bambuslehtede hüdrosooli, bambusvarre pulbri või bambusõli kujul. Bambus on orgaanilise räni poolest väga rikas, mis aitab meie nahka ja kudesid hoida elastsena.

Bambus pulber on toodetes tähtistatud nimega Bambusa arundinacea stem powder. See on bambuse kihtidest ektraheeritud valge aine, mis koosneb ainult orgaanilisest ränist. Seda kasutati idamaises meditsiinis ravimisel. Orgaaniline räni on sidekoe oluline koostisosa. Inimese keha sisaldab u. 7g ränidioksiidi, mida on palju rohkem võrreldes teiste mineraalidega ( ja ränidioksiid on teine komponent maakoorest 28%, esimesel kohal on hapnik 47%). Ränidioksiidi töö on neelata ja omastada mineraale ja vitamiine. See aitab taastada naha epidermi osaledes kollageeni ja elastiini sünteesis. Ajajooksul räni varud kehas alanevad ja seeläbi kaotab nahk ka elastust. Naha omdaduste säilitamiseks kasutataksegi ogaanilist räni pea kõigis ZAO toodetes.

ZAO bamboo bambus

Sheavõi

Sheavõi rasvhapped annavad sellele nahka niisutavad ja toitvad omadused. Seda soovitatakse naha haavade paranemisel, UV kaitsena ja nahka rahustavate omaduste pärast.

ZAO shea butter sheavõi

Riisipulber

Riisipulber on üks vanimaid koostisosi kosmeetikas. See on õrn nahale ja matistab nägu ilma poore ummistamata.

ZAO rice powder riisipuuder

Riitsinusõli

Riitsinusõli (kastoorõli) on põletikuvastaste ja antioksüdantsete omaduste pärast kasutusel juba sajandeid.

ZAO castor oil kastoorõli

Oliivi taimne skvalaan

Oliiviõlist valmistatav ekstrakt on skvaleeni derivaat, mis on inimese rasu üks komponentidest. Selle suurepärane ühilduvus nahaga ja pehmendavad omadused teevad sellest ideaalse kosmeetika koostisosa. See tugevdab naha lipiididekihti, pehmendab nahka ja kaitseb seda kuivamise eest.

ZAO olive oil oliiviõli

Kummiakaatsia

Kummiakaatsia või kummiaraabik saadakse acacia senegal puu tüvevigastustest  välja imbuvast vedelikust. Kosmeetikas kasutatakse seda sideainena aidates parandada ZAO ripsmetušši ja silmapliiatsi püsivust.

ZAO kummiakaatsia

Hõbeda pulber

Hõbeda pulber sisaldub kõigis toodetes (v.a. pliiatsid). Puhas hõbe mängib olulist rolli naturaalse säilitusainena ja antiseptikuna.

ZAO silver powder hõbeda pulber

Innovaatiline ja jäktusuutlik

ZAO on innovaatiline meigibränd, kuna igas etapis kasutatakse naturaalseid pakendeid bambusest. Kõik puud kannavad endas süsinikku, kuid bambuse erakordne kasvukiirus võimaldab süsinikku püüda ka rohkem endasse, seega süsiniku jalajälg on väiksem ning bambusest pakendid on ökoloogiliselt jätkusuutlikud.

ZAO recharge refill system korduvtäidetav süsteem öko makeup

Tänu lihtsale ja innovaatilisele süsteemile, suur osa toodetest on korduvtäidetavad (v.a huuleläige, ripsmetušš, silmalainer, huulelakk, illuminaator, pliiatsid ja küünelakid). Ökonoomne süsteem vähendab toodete hinda ja pakendite kasutamist. Bambusest tooted on tugeva puuvillase kotikese sees, mis kaitseb pakendit välismõjude eest. Klient valib esimese ostuga bambusest toote ning teise ostuga ostab sisse korduvtäidetava toote.

Loodame, et armud nagu meiegi ZAO toodetesse. Jaga meiega, milliste toodete kohta soovid sa rohkem teada saada.

Loe Paljas Porgandi arvustust siit.

Seotud postitused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga