Jõulud

Ultra glamuurne jõulumeik

Vau! Uskumatu, et juba mõne päeva pärast algavad jõulupühad ning seejärel kohe-kohe aastavahetuse pidustused. Mõtlesin, et näitan, kuidas saavutada glamuurset jõulumeiki ZAO  multifunktsionaalse meigipaletiga „Winter Chic“.

 

Silmad ja kulmud

Jõulumeik

Jõulumeik

 

 • Kõigepealt alustan kulmudest. Täidan need ZAO kulmupuudriga toonides 260 ja 261 ja seejärel tõmban kriipsukesed ZAO pliiatsiga toonis 613. Pliiatsi kasutamine aitab eelkõige kaasa kulmutooni intensiivsusele. Kuigi jumaldan loomulikke kulme, siis mõnikord on tore teha full glam jumestust.
 • Seejärel ühtlustan enda silmalaugude nahatooni ja kasutan selleks Hynt Beauty peitekreemi toonis „Light“. See on mõnusa kreemise tekstuuriga, mis kuivab matiks ja on suurepärase katvusega. Hajutan näppudega ja kinnitan peitekreem puudriga.

 • Liigun ZAO meigipaleti juurde ja haaran hõbedase lauvärvi tooni ning kannan selle keskmise näpuga silma sisenurgast kuni silmalau keskosani. Kindlasti kannan hõbedase lauvärvi tooni silmasoklist kõrgemale, sest vastasel korral pole silmi avades seda ilusat tooni näha (mul on vajunud silmalaud).
 • Kui olen hõbedase lauvärviga ühele poole saanud, siis tõmban näppudega õrnalt kuldset lauvärvi tooni ja keskendun tooni peale kandmisega silma välisnurka. Kannan mitu kihti, et saavutada maksimaalselt tume kuldse tooni.
 • Tahan teha lauvärvi intensiivsemaks musta lauvärvi tooniga, kuid selleks kasutan paletiga kaasas olevat duopintsli lapikut poolt. Kannan seda silma välisnurka ainult ühte kohta, ei hajuta seda soklist kõrgemale. Must lauvärv lisab mõnusa suitsuse efekti.

 • Seejärel teen lainerijoone duopintsli teise poolega ja musta lauvärviga (seda saab niisutada, et teha joont intensiivsemaks).
 • Kuldse lauvärvi tooniga värvin silmaalused ja kasutan selleks duopintsli lapikut poolt. Intensiivsemaks välimuseks lisan sutsu musta tooni, kuid ainult alumise lau välisnurkadesse.
 • Värvin ripsmed PHB veekindla ripsmetušiga, mis muudab ripsmed väga lopsakateks ja tihkeks.

 

Meigipõhi

 • Kui silmameik on tehtud, siis pühin ZAO mitsellaarveega niisutatud vatipadjaga näo puhtaks, et vabaneda liigsest rasust ja nahale pudenenud lauvärvidest. Kannan PHB sära andvat silmageeli silmaaluste alla (kus pole lauvärvi), et neid niisutada. Näonahale panen sama sarja näokreemi ja lasen kreemil sisse tõmbuda.
 • Nüüd jõuame jumestuspõhja juurde. Esmalt kannan meigi aluspraimerit, mis aitab jumestusel kauem peal püsida. Kasutan ZAO sära andvat ja niisutavat aluskreemi, milles on vilgukivi puudrit ning see annab õrna sädeluse ja sära näole. Hajutan sõrmedega ja lasen 1-2 minutit imenduda.
 • Seejärel kasutan meigipõhjana ZAO jumestuskreemi toonis 711, see on kõige heledam toon, mis on ideaalne minu nahatoonile. Kasutan hajutamiseks ZAO jumestuskreemi pintslit ning teen edasi-tagasi liigutamist kui ka tupsutamise tehnikat.

Kontuurimine ja sära andmine

 • Kontuurimiseks kasutan ZAO kompaktset jumestuskreemi tooni 733, mida kannan põseluule tõmmates sirge joone kõrva ülemisest osast kuni ülemise huule alguseni ehk diagonaalselt alla. Aitab, kui näiteks naeratad või hoopis teen kalanägu. Hajutan tõmmatud joonest kõrgemale, kuid püüan mitte tõmmatud joonest eemale hajutada ja kindlasti ei hajuta joonest madalamale. Kontuurimise mõte on tugevalt modelleerida nägu.
 • Lisan kontuurimiskreemi 733 juuksejoonele, ninale ja topeltlõuale ning hajutan jumestuskreemi pintsliga.
 • Tumedatele silmaalustele kannan Hynt Beauty peitekreemi toonis Light. Hajutan PHB peitekreemi pintsliga. Seejärel kannan veel omakorda ZAO peitekreemi toonis 722, mis muudab silmaalused veel heledamaks. Hajutan jumestuskreemi pintsliga.
 • Lisan Hynt Beauty peitekreemi toonis Light nina keskele, põse kontuuri alla, et muuta seda veelgi täpsemaks ning otsaesisele ja lõuale. Hajutan jumestuskreemi pintsliga.
 • Kannan nina ümbrusele Hynt Beauty VELLUTO tolmpuudrit. Kuna mul on igalt poolt mujalt üsna kuiv nahk, siis väga palju puudrit ma peale ei kanna.
 • Rasusele nahale soovitan lausa nahka küpsetada ehk kanda meigikäsnaga rohkes koguses, näiteks ZAO läbipaistvat, tolmpuudrit silmaalustele, ninaümbrusele ja otsaesisele. Lasta mineraalpuudril teha oma tööd umbes 5 minutit ja seejärel puudripintsliga, millel on see sama puuder juba peal, ülejäänud puuder maha pühkida. Tulemus on matt, pinguldatud ja terve päeva kestev tulemus. Selline tehnika lisab tõelise glamuuri meigile.

 

Põsepuna ja muu

 • Huuled värvin ZAO meigipaletis tumedama huulepulgaga (põsepuna) ja kasutan selleks paletis oleva duopintsli lapikut poolt (puhastasin eelnevalt veega ja kuivatasin paberiga). Sära andmiseks kannan heledamat huulepulka (või särakreemi) huulte keskele.

 

Kui meik on tehtud, siis tee mõned selfied ja kindlasti saada meile oma lõpptulemus. Aitäh, et lugesid selle aasta viimast blogipostitust, soovime Sulle imelisi jõulupühi + aastavahetust ja kohtume juba uuel aastal kolmapäeval 2. jaanuaril.

Loe meie eelmist blogipostitust jõulukingi ideedest.

Seotud postitused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga