V: Tagastada saab ainult tooted, mis on avamata ja kasutamata. Samuti peab olema pakend terve ja kahjustamata.

Alates kauba kättesaamisest kehtib 14-päevane tagastamisõigus. Toote või kogu tellimuse tagastamiseks kontakteeruge meiega saates taganemisavalduse aadressile info@iluspekter.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Seejärel lepime me kokku sobiliku viisi toote tagastamiseks ja pärast paki meieni jõudmist tagastame teile vastava toote kogusumma.

V: Iga toote juures on toote täpne kirjeldus, mis sisaldab selle kasutamist ja koostisosi. Lisaks soovitame lugeda meie blogi postitusi, kus me õpetame ja anname juhiseid, kuidas kosmeetika ja nahahooldustooteid kasutada.

Kui tekib kahtlusi toote sobilikkuse osas, siis soovitame julgelt meile kirjutada aadressile info@iluspekter.com. Seejärel saab aidata teil leida tooted, mis vastavad just teie vajadustele.

V: Tellimuse saab tühistada kuni toode ei ole veel Teieni jõudnud. Selleks palume teatada tühistamise soovist aadressil info@iluspekter.com või helistada numbrile +372 52 34 050. Kui toode on juba Teieni jõudnud ja olete selle kätte saanud, siis soovitame uurida tagastamisvõimalusi.

V: Tarnevõimalustest pakume Itella Smartposti pakiautomaate, Omniva pakiautomaate ja kullerteenust. Lisaks veel võimalik pakk tellida lähimasse postkontorisse.

Kõige odavam võimalus on pakile ise järgi tulla.

V: Kui paki kohalejõudmine viibib, siis palume sellest meile teatada aadressile info@iluspekter.com või helistada numbrile +372 52 34 050.

V: Tagastatud toote eest kanname raha tagasi kogusummas koheselt toote meieni jõudmist, kuid mitte hiljem kui 15 päeva pärast.

V: Kahjuks mitte. Tagastamisele kuuluvad ainult need tooted, mis on avamata, kasutamata ja enda originaal pakendites.

V: Tellimuse tasumiseks valige sobiv pangalink või tasuge ülekandega arve alusel. Paki postitame koheselt pärast tellimuse kogusumma laekumist.

V: Allahindluskoodi kasutamiseks sisestage see ostukorvis allahindluskoodi lahtrisse. Seejärel kehtivad ostukorvis olevatele toodetele hinnad allahindluse piires.

V: Müügitingimused leiate e-poe jalusest TINGIMUSED alt.

V: E-pood ILUSPEKTER lehekülastuste ja tellimuste vormistamise käigus kogutud infot ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja seda ei avaldata kolmandatele osapooltele.

Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Ostja personaalsete pangatunnuste turvalisuse.

E-pood ILUSPEKTER kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. E-pood ILUSPEKTER edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

E-pood ILUSPEKTER saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

V: Võimalik, et süsteemis esineb viga.  Palun sulgege veebibrauser, avage see uuesti ja püütke sisse logida.

Oleme väga tänulikud, kui teavitate meid sellestest probleemidest jättes sõnumi kontaktidesse. See võimaldab meil muuta paremaks Teie teenindamist.

V: Võimalik, et süsteemis esineb viga.  Palun sulgege veebibrauser, avage see uuesti ja püütke sisse logida.

Oleme väga tänulikud, kui teavitate meid sellestest probleemidest jättes sõnumi kontaktidesse. See võimaldab meil muuta paremaks Teie teenindamist.