5 häkki, kuidas saada lopsakamaid huuli
Make-up, Mineraalkosmeetika

LOPSAKAD HUULED: 5 häkki

Tere, armsad lugejad! Täna kirjutame ilunippidest ehk iluhäkkidest, kuidas muuta huuled näiliselt suuremaks, lopsakamaks ja isuäratavamaks. Seda kõike ilma kirurgiata, täitesüstideta ja vaakum-leiutisteta. Loe edasi, kuidas saavutada lopsakad huuled ilukirurgiata. Head lugemist!

 

1.   Lihtne ja kiire – kasuta huuleläiget

5 häkki, kuidas saada lopsakamaid huuli

Huuleläige

Tänu valgust peegeldavatele omadustele muudab huuleläige huuled näiliselt lopsakamaks. Huuleläike kasutamine on ühtlasi kõige kiirem ja lihtsam viis, kuidas enda huuli suuremaks muuta.

 

2.   Kui soovid rohkem panustada – huulepliiats

5 häkki, kuidas saada lopsakamaid huuli

Huuleläige + huulepliiats

Joonista huulepliiatsiga huulejoonest väljapoole. Juba 0,5mm üle huulejoone annab väga suure efekti. Huuled tunduvad suuremad ja lopsakamad. Huulepliiatsi tehnikaga võimaldab muuta ka huulekuju.

 

3.   Matt huulepulk – loomulik tulemus

5 häkki, kuidas saada lopsakamaid huuli

Matt huulepulk

Kanna matt huulepulk huulejoonest väljapoole, võid eelnevalt joonistada ette huulepliiatsiga. Matt huulepulk jätab loomuliku mulje, sest varjab huule tegelikku joont. Kõik, mis läigib, näitab välja huule tegelikku joont.

 

4.   „Vari“

5 häkki, kuidas saada lopsakamaid huuli

Huulepliiats

Kasuta pruuni huulepliiatsit, jumestuskreemi või peitekreemi, millega joonistada “varjud” huulejoonest väljapoole. Sellist tehnikat kasutavad väga paljud professionaalsed meigiartistid. Ole ettevaatlik, et kogemata vuntse ei joonista.

 

5.   Ombre – anna huultele dimensioon

5 häkki, kuidas saada lopsakamaid huuli

Ombre

Ombre tähendab seda, et huuled on kahte tooni, huule välisküljed on tumedamad ja huule keskelt on heledat tooni. See muudab huulte dimensiooni ja ühtlasi huuled on visuaalselt lopsakamad. Suurema efekti saavutamiseks värvi huuled üle tegelikku huulejoone ja kanna huultele veel läbipaistvat või heledat huuleläiget.

 

Aitäh, et lugesid minu postitust. Loodan, et tänane postitus oli kasulik, inspireeriv ja huvitav lugemine. Anna meile teada, kuidas õnnestus ja ehk on Sul veel ägedaid iluhäkke, mida ka teistega jagada. Jaga meiega kommentaarides, millest järgmisena kirjutada ILUSPEKTER.com blogis.

Seotud postitused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga