Make-up

PEITEKREEM – 9 VIISI, KUIDAS KASUTADA

Kui tihti on hommikul nii, et vara ärgates on silmaalused sinised, vajunud või paistes?! Jagame nippe, kuidas lihtsalt ja hõlpsalt peita väsinud silmad peitekreemi abil. Valikus on erinevaid trikke, kuidas peita väsitavat eelmist päeva. Peitekreemi kasutamine ei nõua kurkide viilutamist. Peitekreem aitab vabaneda tumedatest silmaringidest vaid 2 minutiga. Peitekreemi kasutatakse nahatooni ühtlustamiseks, sealhulgas punetuse ja vistrike peitmiseks. Kui soovid teada, kuidas kasutada peitekreemi, siis loe postitust edasi.

 

Peitekreem peidab tumedad silmaalused

Tumedate silmaaluste peitmiseks on vaja kahte erinevat tooni peitekreemi: virsiku tooni sinisuse peitmiseks ja nahatoonist tooni võrra madalamat peitekreemi. Kuiva naha puhul kasuta niisutavamat kreemja konsistentsiga peitekreemi ja kinnita imeõrna puudri kihiga. Kanna peitekreem silmaaluste alla kuni silma sise- ja välisnurgani. Kui kasutad jumestusel mineraalpuudreid, siis kanna peitekreem nahale enne puudrite kandmist.

 

Lauvärvide aluspraimer

Ühtlusta nahatoon, et lauvärvid tuleksid paremini esile. Lauvärvide aluspraimeriks sobivad nii paksema kui õhema konsistentsiga peitekreemid. Esiletungivate veenide olemasolul kasuta täiskatvusega peitekreemi. Kindlasti kinnita pärast peitekreemi kandmist puudriga. See aitab lauvärve hõlpsasti peale kanda. Hea lauvärvide praimer on ZAO valguspeegeldav peitekreem.

 

Higlighti ehk too esile

Peitekreeme kasutatakse highlightimiseks ehk esile toomiseks. Vali jumestuskreemi toonist 1 tooni võrra heledam peitekreemi toon ja kanna see silmaalustele, ninale, laubale ja kahe kulmu vahele, lõuale ja huuletippudele. Selline tehnika aitab nägu modelleerida ja tasakaalustada. Kinnita peitekreemi õrna tolmpuudriga või kompaktpuudriga.

 

Kontuurimine ja varjude loomine

Näo modelleerimiseks ja struktuuri andmiseks kasuta pruunikamat peitekreemi. Ehk vastupidiselt highlightimisele. Kanna kontuurimiseks mõeldud peitekreem põsesarnade alla, juuksejuurele, lõua alla, ninale. Varjude loomine aitab nägu muuta piklikumaks, peenemaks või lühemaks – vastavalt vajadusele. Kontuurimiseks soovitame kasutada ZAO kompaktset jumestuskreemi toonis 733 ja ZAO jumestuskreemi pintslit, mis aitab luua täpseid kontuurjooni.

 

Kasuta jumestuskreemina

See punkt on mõeldud kõigile, kellel on hommikuti kiire ja aega sättimiseks 5-10 minutit. Peitekreemipulk aitab väga lihtsalt näo “pähe joonistada”. Tõmba peitekreemipulgaga näole jooned ja seejärel hajuta sõrmedega või pintsliga laiali. Selleks soovitame kasutada PHB peitekreemipulka või ZAO kompaktset jumestuskreemi.

 

Peitekreem peidab punetust

Suure temperatuuri vahest tingitud punetus talviti on paras pähkel. Kasuta täiskatvusega peitekreemi, mis on samas niisutav ja peidab punetust. Järsk külma ja kuuma vahetus tekitab nahale stressi. Soovitame kasutada Ere Perezi peitekreemi ja PHB peitekreemipulka. Vähiravi patsientide, psoriaasi, rosaatsea ja ekseemi puhul kasuta ka kindlasti väga niisutavat PHB BB kreemi, mis hoiab nahka niisutatuna ja katab punetust terve päeva vältel.

 

Kasuta huulepliiatsi asemel peitekreemi

Joonista huulejooned peitekreemiga, mida kasutad kontuurimiseks. Lopsakamate huulte saavutamiseks joonista jooned 0,5mm üle huulejoone. Peitekreemi on hea kasutada huulepulgana, kui pole leidnud sobivat nahatoonis huulepulka. ZAO valgustpeegeldava tumedam toon ja Ere perezi peitekreemi tumedam toon.

 

Peitekreem peidab vistrikke

Kui ei soovi kanda jumestuskreemi ja tahad näha välja ikkagi värske ja särav ning ühtlase näotooniga, siis peida peitekreemiga iluvead. Kanna peitekreem otse vistrikele ja seejärel hajuta ainult ääred. Püüa vältida otse vistrikule tupsutamist.

 

Peitekreem korrigeerib ja “kustutab” meigivigu

Kas lauvärv ja lainer said natuke halvasti hajutatud või on vaja kulmud muuta teravamaks? Kui jah, siis kasuta selleks peitekreemi ja peitekreemi pintslit. Soovitame vigade parandamiseks kasutada vedelat peitekreemi, nt ZAO valguspeegeldavat peitekreemi.

 

Suur aitäh, et lugesid meie tänast blogipostitust peitekreemides. Loodan, et oli uus ja huvitav lugemine. Kindlasti anna meile teada, kuidas sulle meeldib peitekreemi kasutada ehk on mõni nipp meiega jagada?

Loe meie järgmist blogipostitust  pühapäeval 14. oktoobril.

Loe meie eelmist postitust, kuidas teha silmameiki vajunud ja kurbadele silmadele.

Loe Ere Perez Arnica Concealer tootearvustust Roxane’i blogist.

Loe Hynt Beauty Duet Perfecting Concealer tootearvustus Lou blogist.

Seotud postitused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga