algaja meigikott
Make-up

Algaja meigikott

Kui heinapallid on veeremas tühjas ja haigutavas meigikotis või huulepliiats on aastast 2009, siis tänane blogipostitus on just nimetatud meigikottide sisule. Valime välja algaja sõbralikud meigitooted, millega katame põhivajadused ja ehk lisame natuke ka särtsu siin ja seal. Mida peab sisaldama ühe algaja meigikott või meigisahtel? Loe lähemalt edasi.

 

Algaja meigikott: Meigipõhi

Meigipõhi loob ühtlase jume näonahale, olenevalt katvusest peidab ka iluvead. Meigipõhja jaoks on erineva tekstuuri ja eesmärgiga ilutooteid. Alustades BB kreemidest kuni puudriteni. Valik on väga lai ja kirju ning algajale meigisõbrale segadusse ajav. Toome teieni soovitused, mis on kindla peale minek igas olukorras.

 

Jumestuskreem

ZAO jumestuskreem

ZAO jumestuskreemi toonid

Algaja meigikott sisaldab keskmise kuni tugeva katvusega jumestuskreemi, mida saab kanda nii tööpäevadel kui erilisematel sündmustel. Kombineeritud nahale on väga hea jumestuskreem ZAO Silk Foundation jumestuskreem. Tundlikule, rasusele ja ärrituvale nahale soovitame PHB Pure Skin Liquid Foundation jumestuskreemi. Kuivale nahale pakub niisutust ja katvust Ere Perez Oat Milk Foundation jumestuskreem.

Jumestuskreeme soovitame peale kanda ja hajutada pintsliga või sõrmedega.

 

Puuder

Ere Perez Corn Powder translucent läbipaistev kompaktpuuder

Ere Perez Corn Powder translucent läbipaistev kompaktpuuder

Puudri omamine ei ole kohustuslik, kuid meigi kinnitamiseks ja päeva vältel püsimiseks on see hädavajalik. Puudreid on mitmeid – tolmpuudreid, pressitud puudreid, kompaktpuudreid, mineraalpuudreid. Lisaks on puudrid erinevate katvuse astmetega ja toonidega. Algajale meigisõbral on meigikotis läbipaistev või nahale sobiva tooniga puuder jumestuskreemi kinnitamiseks. Läbipaistev Ere Perez Corn Powder kompaktpuuder ja ZAO Mineral Silk tolmpuuder (500) sobivad jumestuskreemi kinnitamiseks.

 

Algaja meigikott: Silmad

Silmad on hingepeegel. Meie kliimas, kus päikest on vähe ning väsimus kestab 8 kuud, siis on tähtis rõhutada enda silmi ning väikeste trikkide muutuda väsinud olekust erksasse olekusse. Toome teieni silmameigi soovitused, mida sisaldab algaja meigikott.

 

Ripsmetušš

PHB Brown Mascara ripsmetušš

PHB All in One Mascara pruun ripsmetušš

Algaja meigikott sisaldab veekindlat või tavalist ripsmetuši. Meie e-poes on väga erinevaid ripsmetuše – kõige populaarsem neist PHB All in One Mascara, mis on ühtlasi veekindel. Veel saab lugeda looduslike ripsmetušide kohta meie varasemast blogipostitusest.

 

Kulmupuuder, kulmupliiats või kulmukreem

Alustavale meigihuvilisele soovitame eelkõige kulmupuudrit, mis kannatab natuke rabedamat kohtlemist kui kulmupliiats või kulmukreem. Julgematele soovitame katsetada kulmupliiatsi ja kulmukreemiga.

Kulmupuuder kanna kulmudele kulmupintsliga.

 

Algaja meigikott: Multifunktsionaalsus eelkõige

Erinevaid ilutooteid saab kasutada hästi mitmekesiselt. Toome teieni 2-3 meigitoodet, millega saab teha õrnast meigist glamuurse meigi.

 

Päikesepuuder

 

Ontic Minerals Structure duo särapuuder ja päikesepuuder

Ontic Minerals Structure duo särapuuder ja päikesepuuder

Päikesepuuder annab näole definitsiooni, kuma ja jume. Kes veel pole lugenud meie varasemaid postitusi, siis päikesepuudrit on hea kasutada lauvärvina. Matt päikesepuuder sobib kontuurimiseks ehk lõuajoone, nina, põskede defineerimiseks. Päikesepuuder on hea põsepuna, mis annab tervisest pakatava sära näole.

 

Huulepulk ja huulepliiats

ZAO Matt lipstick swatches mati huulepulga toonid

ZAO Matt Lipstick huulepulga toonid

Lisaks huulte värvimisele ja toonimesele kasutatakse huulepulka põsepunana. Pruuni pliiatsit saab kasutada kulmupintslina, lauvärvina, silmalainerina ja huulepliiatsina. Pliiatsid on mitmekülgsed vahendid ülivõrdes ning üks pruun huulepliiats peab olema iga algaja meigihuvilise kotis.

 

Algaja meigikott: Natuke särtsu

Särapuuder

 

ZAO Shine up powder 310 särapuuder

ZAO Shine-up Powder 310 särapuuder

ZAO Shine-up Powder särapuuder on kõigile neile, kellele meeldib wet-look viimistlus ja soovib seda saavutada puudrilise tekstuuriga. Kanna vähem õrnema sära jaoks või rohkem, et saavutada silmipimestav sära.

 

Aitäh, et lugesid tänast blogipostitust. Kindlasti anna meile kommentaarides teada, millest veel soovid lugeda. Järgmine blogipostitus ilmub juba järgmise nädala kolmapäeval 20. veebruaril.

Loe meie eelmist blogipostitust meigitrendidest.

Loe Eliise ehk iluexpress uut tootearvustust PHB nahahoolduse toodetest.

Seotud postitused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga