the masterclass by mario dedivanovic
Make-up

Käisin The Masterclass by Mario Dedivanovic koolitusel

Mul oli suur au osaleda 13. aprillil Kim Kardashiani jumestaja Mario Dedivanovici The Masterclass koolitusel kevadises Londonis. Üritusest võttis osa üle 800 jumestaja ja meigientusiasti ning koolitus kestis kokku 3h.

Üritus algas kell 12:00 ning uksed avati kell 11:00. Meigikoolitus toimus The Mermaid teatris, kuhu jõudsin kohale 10 minutit enne uste avamist. Oma üllatuseks olid järjekorrad juba väga-väga pikad. 40 minuti pärast jõudsin juba teatrisse ning sain The Masterclass bränditud vihiku, pastaka ja käepaela (selle alusel sain hiljem sponsoreeritud kingikoti). 800 osaleja hulgast vähemalt 50% olid kohale lennanud teistest riikidest. Täiesti arusaadav, sest antud koolitus on see aasta ainuke, mis toimub Euroopas. Selle aasta esimene koolitus toimus Los Angeleses, kus oli modelliks Kim Kardashian. 3. koolitus toimub New Yorgis, kuhu saab juba pileteid soetada.

 

 

11 nippi, mida õppisin Mario Dedivanovici koolitusel

 

Alusta kulmudega ja lõpeta kulmudega

Esimeses osas keskendus Mario kulmudele, silmameigile ja peitekreemile. Koolituse jooksul mainis mitmeid kordi, et tooted pole nii olulised kui meigitehnika. Mario alustas kulmudest, täites ja täiustades neid kulmupliiatsi ja -harjaga. Meigikoolitusel kestel pidevalt täiendas kulmi ning esitluse lõpus andis veel viimase viimistluse kinnitades kulmukarvad kindlalt paika.

 

Õpi redigeerima

Redigeerimine tähendab pidevat meigi täiustamisest. Meigikoolituse jooksul toimus pidev kulmude korrigeerimine või silmapliiatsi värskendamine. Mario soovitas modellist/kliendist mõned sammud eemale astuda ja vaadata meiki kriitilise pilguga – ehk on vaja midagi juurde lisada. Kui ta küsis publikult, kas modell vajab rohkem põsepuna (publik vastas jah), siis tegelikult vajas modell rohkem päikesepuudrit. Samuti on oluline teada, millal lõpetada, sest päris elus pole me instagrami modellid.

 

Kõik, mis läheb kliendi/modelli näole, käib enne Mario käelabalt läbi

Kontroll peab olema jumestaja käes, selleks on oluline, et enne toote peale kandmist on see võimalikult korralikult pintslil hajutatud ja et õige toon on saavutatud.

 

Hajuta, hajuta, hajuta

Ma tunnen, et 50%-60% koolitusest läks hajutamise alla. Hajutamine muudab tohutult lõpptulemust. Mariole ei meeldi drastilised üleminekud, seega paneb ta suurt rõhku hajutamisele. Tasub mainida, et hajutamiseks kasutab ta pigem väiksemaid pintsleid, sh päikesepuudri, särapuudri, põsepuna hajutamiseks.

 

Švammiga hajutades kata see enne tootega

Jumestuskreemi ja peitekreemi hajutamisel kattis iga kord švammi antud toote käelabal oleva ülejäägiga. Jumestuskreemi ja peitekreemi kandis eelnevalt peale sünteetilise pintsliga.

 

Õpi erinevaid toone kokku segama

See oli väga huvitav, kuidas Mario segas erinevaid toone kokku. Ta suudab ainult 2-3 kreemja tekstuuri pigmendiga teha terve näomeigi. Väga muljetavaldav ja näitab, kui vähe me tegelikult vajame meigi tegemiseks, mida me oma blogis oleme püüdnud samuti välja tuua.

 

Kreemjad tooted jätavad loomulikuma mulje

Fotosessioonidel kasutatakse kreemjaid tooteid, isegi silmadel. Need jätavad naturaalsema mulje ning annab hea põhja puudriliste toodete peale kandmiseks.

Ära mine trendidega kaasa

Klassikaline meik on alati moes. Õpi selgeks, kuidas teha klassikalist meiki ja kaasa vastavalt hooajale erinevaid meigitrende. Mariole ei meeldi liialdatud särapuudri jooned või tugevad kontuurjooned. Hajutamine on võti ning tea, millal lõpetada.

 

Kasuta 4x rohkem näokreemi

See võis olla isegi rohkem kui 4x näokreemi. Ilusa, särava ja tervisest pakatava näo saladuseks on ohtralt näokreemi enne peitekreemi ja jumestuskreemi kandmist. Mario ütles, et mida rasusem on kliendi nahk, seda parem jääb tulemus.

 

Puudri kasutamise asemel tupsuta rasust nahka õhukese salvrätiga

Loomulikult tuleb puudrit kasutada meigi kinnitamiseks ja värskendamiseks. Kuid salvrätt aitab eemaldada näopinnale tekkinud üleliigse rasu nii, et see ei häiri meiki. Alles üleliigse rasu eemaldamisel värskenda end näopuudriga või vajadusel üldse mitte. Väga tugeva meigi puhul pole puudriga värskendamine soovitatav, kuna muudab meigi „koogiseks“.

 

Kokkuvõttes võin kinnitada, et The Masterclass by Mario Dedivanovic oli väga kasulik ja inspireeriv koolitus. Soovitan soojalt jumestajatele ja suurtele meigientusiastidele võtta osa ühest Mario koolitusest. Proovisin teha jumestuse meie e-poe toodetega jälgides Mario õpetust ja tulemus tuli selline:

the masterclass makeupbymario result

Koolituse järgne tulemus (töötlemata tulemus)

 

Aitäh, et lugesid tänast blogipostitust. Anna meile teada, mida uut ja huvitavat õppisid ja mida veel käsitleda meie blogis? Kohtume järgmisel korral.

Loe meie eelmist blogipostitust kevad ilu eripakkumistest.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga