Hommikumeigi rutiin enne ja pärast
Make-up

HOMMIKUNE KIIRE MEIK MAX 8 TOOTEGA

Ärkasin täna ja mõtlesin, et regulaarsete blogipostituste asemel teen hoopistükis meigipostituse enda kiirest ja lihtsast hommikumeigist, mis hõlmab ainult 8 toodet (mõnikord rohkem, mõnikord vähem). Enda isiklikul youtube’i kanalil näitan ja jagan samuti meiginippe, millega võid tutvuda siin. Kuidas saavutada hommikul kiire meik?

Isiklikult meeldib mulle nii õrnema kui tugevama katvusega jumestused. Hommikul eelistan siiski teha midagi õrnemat, mis aitab ühtlustada nahatooni, samas annab ilmele värskust ja rõõmsameelsust. Pean tohutult oluliseks nahahooldust, mida tervem nahk, seda veatum näeb välja jumestus. Olen hetkel kimpus kuiva (põsed), rasuse (T-tsoon) naha ja suurte pooridega, seega kasutan PHB nahahooldust kombineeritud nahale. Lisaks avastasin, et iganädalane saunas käimine mõjub väga hästi pooridele.

Kuigi mulle absoluutselt meeldib täiskatvusega jumestuskreemide kasutamine, nagu näiteks ZAO ja Ere Perezi jumestuskreemid, siis mugavusest lähtudes naudin kõige enam puudrite kasutamist. Õrn puudrikiht jätab nahale mõnusalt siidise tunde, nii et enamasti läheb meelest, et midagi nahal kannan. Talvel külmas õhus liikudes on eriti oluline kaitsta oma nahka ja kasutada midagi katvat, mis aitab luua barjääri naha ja külma õhu vahele.

Kui soovid teada, kuidas teha lihtsalt ja kiirelt hommikumeiki, siis loe edasi.

 

Samm 1: hoolitse naha eest

Kasutan pärast nahahooldust ja enne meikimist ZAO niisutavat aluspraimerit

Kasutan pärast nahahooldust ja enne meikimist ZAO niisutavat aluspraimerit

Leia endale sobiv nahahoolduse rutiin. Kuiva või rasuse naha korral kanna spetsiaalset aluspraimerit, kas niisutavat ja sära andvat või matistavat ja poore peitvat aluskreemi. Aluskreem aitab jumestusel püsida kauem näole. Mina kasutan tavaliselt puudri all sära andvat aluspraimerit, mida kannan nahale sõrmedega.

 

Samm 2: tee põhi

Kannan silmade alla Ere Perezi peitekreemi toonis "Latte"

Kannan silmade alla Ere Perezi peitekreemi toonis “Latte”

Tumedate silmaaluste peitmiseks kasutan hetkel Ere Perezi peitekreemi toonis „Latte“, mida kandsin peale vahetult enne tolmpuudri kasutamist. Hajutasin sõrmedega.

 

Jumestuspõhjana kasutan mini versioonis PHB Mineral Loose Powder tolmpuudrit toonis "Cream"

Jumestuspõhjana kasutan mini versioonis PHB Mineral Loose Powder tolmpuudrit toonis “Cream”

Et hommikul saavutada kiire meik, siis liigun järgmisena põhja juurde ja kasutan selleks PHB mineraalpuudrit toonis „Cream“, mida kannan nahale kabuki pintsliga tehes ringjaid liigutusi. Tolmpuudrti kasutamine muudab meigi tegemise väga hõlpsaks ja kiireks. Kui soovin tugevat katvust, siis teen väikseid ringjaid liigutusi ja tupsutan tolmpuudrit ühel kohal. Kogemata haarasin liiga palju puudrit ja sai natuke tugevama katvusega, kui oli plaanis. Õnneks tuleb lõpptulemus üsna loomulik, nii et pole hullu, kui kannad natuke rohkem puudrit nahale.

 

Kasutan jume andmiseks ja silmameigi tegemiseks Ere Perezi päikesepuudrit "Roma"

Kasutan jume andmiseks ja silmameigi tegemiseks Ere Perezi päikesepuudrit “Roma”

Edasi kasutan Ere Perezi päikesepuudrit ja põsepuna toonis „Roma“ jume andmiseks ning jällegi kasutan abivahendina kabuki pintslit. Põhja lõpetades kasutan viimasena särapuudrit, mis annab noorusliku sära. Hommikuti on oluline, et saan ühte toodet mitmeks toiminguks kasutada. Särapuudri peale kandmiseks kasutasin kabuki pintslit (ma tean – šokeeriv).

 

Samm 3: kulmud

Kuna mul on üsna ebaühtlased kulmud, siis kulmude tegemine on minu jaoks nr 1. Kasutan nende täitmiseks ja ühtlustamiseks ZAO kulmupuudrit ja duo kulmupintslit. Alustan kulmude joonistamist ja täitmist kulmusabas ja seejärel liigun järjest sissepoole. Harjasega kammin kulme ning kitsa ja lapiku poolega tõmban jooni.

 

Samm 4: ära jäta silmi vahele

Kannan silmalaule särapuudrit, värvin ripsmed ja lisan huulepulga

Kannan silmalaule särapuudrit, värvin ripsmed ja lisan huulepulga

Silmade värvimiseks kasutan Ere Perezi päikesepuudrit ja põsepuna toonis „Roma“ ning kulmupuudrit intensiivsema ilme jaoks. Lau keskele kasutan jällegi särapuudrit. Silmade värvimiseks kasutan ühte pintslit ja sõrmi. Seejärel värvin ripsmed ZAO ripsmetušiga. Ülioluline on kasutada ühte toodet mitmes kohas, et saavutada võimalikult kiire meik.

 

Samm 5: vahepeal piisab huulepulgast

Enne ja pärast hommikumeiki

Enne ja pärast hommikumeiki

Lõpetan jumestuse huulepulgaga, minu lemmikuteks on kujunenud ZAO huulepulgad nii ultra matt kui kreemjas matt tekstuuriga. Praegu kasutasin ZAO Soft Touch huulepulka toonis 431, mis on tuhm lillakasroosa toon. Kui soovid teha vähese vaevaga imeilusat ja efektset meiki, siis vahepeal piisab hommikumeigiks põhjast, ripsmetušist ja punasest huulepulgast.

 

Kasutatud meigitooted:

  1. ZAO niisutav aluspraimer
  2. PHB mineraalne tolmpuuder
  3. Ere Perez peitekreem
  4. Ere Perez päikesepuuder/põsepuna
  5. ZAO särapuuder
  6. ZAO kulmupuuder
  7. ZAO ripsmetušš
  8. ZAO huulepulk

 

Suur aitäh, et lugesid tänast blogipostitust. Kindlasti anna meile teada, millest järgmisena kirjutada ning milline on sinu meigirutiin? Järgmine blogipostitus ilmub juba pühapäeval 2. detsembril.

Loe meie eelmist blogiartiklit bataadi ja kartuli kasulikkusest.

Seotud postitused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga