Looduskosmeetika, mineraalkosmeetika, Jennifer Lopez meik
Make-up

SÄRAV J-LO MEIK

Jennifer Lopez on üks maailma edukamaid lauljaid, näitlejaid ja moeikoone. Ta on naine, kes jääb silma enda veatu naturaalse särava meigiga, seejuures jäädes iseendaks ja rõhutades enda loomulikke omadusi. Vähesed aga teavad, kes on Jennifer Lopezi veatu ilu taga. Scott Barnes’i koostöö J-lo’ga sai alguse 2000. aastal fotosessiooni käigus ning koostöö on kestnud juba üle 18 aasta. Loe edasi, kuidas saavutada särav J-lo meik

Minu esimene mäletatav kontakt J-lo’ga oli, kui nägin esimest korda muusikavideot „Ain’t it funny“. Olin võlutud tema ilust ja kirest. Jennifer Lopez on suurepäraselt tugev karjäärinaine ja ema, samas olles äärmiselt naiselik ja õrn.

 

Meigipõhi

Mineraalkosmeetika, looduskosmeetika, mahekosmeetika

Meigipõhjaks valin PHB niisutava BB kreemi toonis fair. Silmade esile toomiseks kasutan PHB heledamat tooni peitekreemi toonis Porcelain. Kui BB kreem ja peitekreem hajutatud, siis kinnitan ninaümbruses ja silmaalused ZAO läbipaistva puudriga toonis 500 Invisible Matte. Puuder tasakaalustab rasueritust eriti hästi praeguste kuumade ilmadega. Sellegipoolest olen päris tagasihoidlik puudri lisamisega, kuna eesmärk on saavutada särav ja tervislik nahk.

Kasutan ZAO päikesepuudrit toonis 430, mis sobib ideaalselt särava, loomuliku meigi tegemiseks. Loe, mida arvab Blogi Carmen ZAO päikesepuudrist, siit: https://blogicarmen.blogspot.com/2018/07/zao-essence-of-nature-sooduskood.html

Põsepuna jätan vahele, kuna enamasti Jennifer Lopez kasutab päikesepuudri sarnast tooni enda põskedel. Seejärel lõpetan meigipõhja ZAO särapuudriga, mida kanna põsesarnadele, oimukohtadesse, otsaesisele, ninale, huultele ja lõuale.

 

Kulmud ja silmad

Mineraalkosmeetika, looduskosmeetika, Jennifer Lopezi meik

Mineraalkosmeetika, looduskosmeetika, Jennifer Lopezi meik

Jlo kulmu- ja silmameik on üsna tagasihoidlik. Kulmude täitmiseks kasutan PHB kulmupuudrit toonis Brunette. Silmameigiks kasutan eelnevalt kasutatud ZAO päikesepuudrit toonis 430 lauvärvina silmasoklisse ja sära andmiseks kasutan PHB lauvärve toonides Almond ja Peach. Seejärel lisan ZAO valget silmapliiatsit enda alumisele silmajoonele.

 

Huuled

Mineraalkosmeetika, looduskosmeetika

Nahatooni huuled on Jennifer Lopezi signatuur look, juba ammu enne Kardashianite ja Jennerite tulekut. Huultele kuju andmiseks kasutan ZAO silma-, kulmu- ja huulepliiatsit toonis 613 Blonde. Kasutan huultel ZAO Soft Touch huulepulka toonis 432 Peach. Lõpetuseks kannan PHB huuleglasuuri toonis Raspberry, mis tasakaalustab natuke huulepulga virsikutooni.

 

Tänan, et lugesid minu postitust. Kui sulle meeldis see artikkel, siis jaga ka mõne sõbrannaga või emaga, kes seda lugema peavad. Jaga edaspidi meiega, millest järgmisena soovid lugeda.

Seotud postitused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga