lihtne-suitsusilm-looduskosmeetikaga
Make-up, Mineraalkosmeetika

Lihtne suitsusilm looduskosmeetikaga

Kui su elu pole liiga stressis ja oskad meikides hinge kinni hoida, siis tänane postitus on sulle. Jah, lõpuks ometi näitan, kuidas näeb välja lihtne suitsusilm looduskosmeetikaga. Suitsusilm on üks põhilisi tehnikaid, mida jumestustoolis küsitakse. Suutsin 1,5-tunnise meikimise vähendada poole võrra. Kui sind huvitab, kuidas lihtsustada suitsusilma, siis loe ja vaata edasi.

 

Nahahooldus on võti

suitsusilm-nahahooldus

Alusta nahahooldusest

Nahahooldus on võti ilusa, särava ja ühtlase meigi tegemisel. Alusta alati näo puhastamisest, seejärel kasuta näotoonikut, seerumit, näokreemi ja/või näoõli. Lase nahahooldusel imenduda 5-10 minutit ja samal ajal modelleeri kulmud.

 

kulmude värvimine

Seejärel meigi kulmud

Kulmude värvimiseks kasuta kulmupuudrit, kulmupliiatsit või kulmuvaha. Tihedamate kulmude korral soovitame piirduda kulmupuudriga. Kui kulmud on hõredad, siis tasub joonistada pliiatsiga või vahaga kulmukarvad ette ja kinnitada kulmupuudriga. Kulmude joonistamisel ja värvimisel alustatakse kulmusabast, kuhu läheb üldiselt kõige rohkem kulmupigmenti. Mida vähemaks jääb kulmupuudrit või kulmuvaha pintslil, seda lihtsam on joonistada sisemist kulmujoont.

 

Lähtu nahatüübist ja katvusest

looduslik jumestuskreem

Jumestuskreemina kasutasin Ere perezi kaerapiimaga jumestuskreemi toonides Latte ja Honey

Suitsusilma puhul on oluline hea katvusega jumestuspõhi. Aluskreem aitab jumestusel terve päeva püsida. Vali aluskreem nahatüübi järgi – kuivale nahale sobib väga niisutav näokreem, normaalsele ja kombineeritud nahale särav andev aluskreem, tekstuuriga näonahale poore ahendav ja matistav aluskreem. Nagu aluskreemi puhul, siis jumestuskreem valitakse näonahatüübi järgi. Kui sul on oma lemmik jumestuskreem, mis on täiskatvusega, kuid erakordselt matt ja kuivatav, siis sega see niisutava jumestuskreemiga. Või niisuta näonahka 4x näokreemi kogusega. Kõige säravam ja ühtlasem jumestus tuleb välja normaalse ja rasuse nahatüübi korral. Jumestuskreem lihtsalt sulab nahaga üheks ja tulemus on erakordselt kaunis. Seega, ei tasu karta naha üleliigset niisutamist.

 

Lihtne suitsusilm

suitsusilm

Hajuta-hajuta-hajuta!

Tumedad silmaalused peidetakse virsikutooni peitekreemiga. Lihtne suitsusilm ei hüüa tulles! Kui oled algaja, siis alusta silmameigi tegemist enne jumestuskreemi kasutamist. Kõigepealt kanna silmanurkadesse ja kulmukaare alla šampanja toonis säravat lauvärvi. Näiteks ZAO Clin d’oeil no.2 Palette toon 270 Champagne. Suitsusilma puhul on oluline hea hajuvus ja ette joonistatud silmakuju. Selleks alusta neutraalse pruuni tooniga tahkest kreemist. Kasuta ZAO kompaktset jumestuskreemi toonis 733 Neutral. Joonista silmakontuur ja hajuta, korda protsessi niikaua, kuni oled tulemusega rahul. Seejärel kinnita silmakontuur läbipaistva puudriga. Edasi muuda kontuurjoon sügavamaks. Kasuta neutraalse ja sooja pruuni puudrisegu. Soovitame kasutada ZAO kulmupuudri toone 260 ja 261. Hajuta-hajuta-hajuta! Järgmiseks, kui silmakuju on välja joonistatud, kanna liikuvale silmalaule särava viimistlusega tumepruuni lauvärvi. ZAO Clin d’oeil no.2 Palette toon 274 Brown Bronze sobib selleks ideaalselt. Kui tunned, et läksid suitsusilmaga liiale, siis hajuta heledama mati lauvärviga. Näiteks ZAO matt lauvärv toonis 204 Golden Pink. Kui tunned, et lauvärvid on liiga külma alatooniga, siis kasuta sooja alatooniga päikesepuudrit. Näiteks ZAO Cooked Powder toonis 341 Golden Copper. Kasuta silmapliiatsit toonis 602 Dark Brown alumisel ja ülemisel silmajoonel.

 

Küpseta!

Lihtne suitsusilm

Kinnita peitekreem puudriga

Kui suitsusilmad on tehtud, siis on aeg puhastada silmaalused ja silmanurgad. Seetõttu on lihtsam ja mugavam, kui silmameik saab tehtud enne jumestuskreemi pealekandmist. Kui kõik on puhas, jumestuskreem ja virsikutoonis peitekreem on hajutatud, kanna silmaalustele enda nahatoonist heledam peitekreem, et tuua esile suitsusilmad. Kinnita silmaalused läbipaistva puudriga.

 

Kontuuri näojooned

Kontuurimine

Modelleeri näojooned

Edasi modelleeri näokuju ZAO kompaktse jumestuskreemiga toonis 733 Neutral. Hajuta jumestuskreemi pintsliga. Kinnita kontuurjoon ja ühtlasi muuda nägu päikselisemaks päikesepuudriga. Seejärel kasuta virsikutoonis ZAO põsepuna toonis 325 Golden Coral. Vajadusel hajuta läbipaistva puudriga. Jumestuspõhja lõpetuseks kanna põsesarnadele ZAO särapuudrit. Nina kontuurimiseks sobivad hästi kompaktpuudrid.

 

Suitsusilm ja tume huulepulk

Looduslik huulepulk

Huuleläige võib olla sama pigmenteeritud kui huulepulk

Suitsusilm sobib hästi roosa, nahatoonis või vampiiritoonis huulepulkadega. Näitena on kasutatud PHB huuleläiget toonis Plum. Kuid vabalt võib kasutada Cocoa või hoopis midagi heledamat. Kindlasti kasuta eelnevalt huulepliiatsit detailsemaks viimistluseks.

 

Aitäh, et lugesid tänast blogipostitust. Kui tekkis küsimus, siis kindlasti kirjuta meile eraldi või esita oma küsimus kommentaaridesse.

Loe eelmis postitust kevadekuulutajatest.

Seotud postitused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga