Kätlin Nurm Carmen Haav meigi trendid
Make-up

MEIGITRENDID, MIDA ARMASTAME

Kontuurimine

Võib-olla kontuurimine polegi niivõrd meigitrend kui tehnika, mida on kasutatud eelkõige hollywoodi jumestajate poolt. Ja mis on muutunud meigitrendiks tavainimeste jaoks, kui Kim Kardashian ja tema meigiartist Mario Dedivanovic kontuurimise populariseerisid (aitäh!). Kontuurimine on varjutamine ja esile tõstmine. Tumedama nahatooni tooniga struktureeritakse põsed, nina ja otsaesine. Heledama nahatooni tooniga tuuakse esile silmaalused, otsaesine, ninajuur ja lõuaots.

Põhjused, miks iga naine võiks osata kontuurida:

  1. Peidab „iluvead“, teada tuntud „ilukirurgia“, mis tulev päeva lõpus pestes maha
  2. Tõstab esile parimad küljed
  3. Kui ära õppida, siis imelihtne.

Nipp: hea katvuse ja hajutamise mõttes on hea kasutada jumestuskreemi tumedamat tooni. ZAO Silk Foundation toonis 703 on ideaalne meie kliima naistele ja meestele.

 

Palju sära

2018. aasta meigitrend oli palju-palju särapuudrit ja säravaid lauvärve. Meie põhimõte on see, et „Särav meik loob särava elu“. Ja miks ka mitte?! Palju sära ei tähenda ilmtingimata tugevat maski-laadset meiki. Ere Perezi särakreem on ideaalne no-makeup meigi kaunistamiseks. Särav meik võib olla üsna tagasihoidlik naturaalne igapäevane meik, mida on kaunistatud tugevalt särapuudri või särakreemiga. Praegu on populaarsust kogumas „klaasist“ nahk. Nii et, naised ja mehed, palju sära toob ainult sära juurde teie ellu.

 

„Cut crease“

Otsetõlkes „lõigatud silmasokkel“ on meigitehnika, mille puhul on silmasokkel defineeritud kontrastselt ja silmalaug on teravalt eraldatud teise värvitooniga silmasoklist. Tänapäeval kasutatakse enne lauvärvi lisamist silmalaule peitekreemi, mis aitab hästi välja joonistada kontrasti silmasokli ja liikuva silmalau vahel.

Nipp: vajunud ja kurbade silmade puhul soovitame silmasokli joone joonistada tegelikust kõrgemale, et silmi lahti hoides oleks kontrasti näha.

 

Klassikalised huulepulgad

See pole saladus, et klassikalised keeratavad huulepulgad on tagasi tulnud moodi. 3 aastat tagasi olid meid hullutamas matid vedelad huulepulgad, mida oli üsna tülikas peale kanda ning alkoholi sisaldus nendes ajas pea pööritama. Muidugi on erinevad vedelate huulepulkade retseptid muutunud paremaks ning ei sisalda iiveldama ajavaid lõhnu, siis sellegipoolest pole midagi paremat kui klassikalisest kreemjast huulepulgast. Kakaovõid sisaldavad ZAO huulepulgad on klassikalised, trendikate toonidega ja imelise tekstuuriga.

Nipp: väga matid klassikalised huulepulgad vajavad ülesse soojenemist, seega soovitame alati neid hõõruda käelabal enne huultele kandmist. Nahatoonide huulepulkade korral kontuuri huuled tumedama huulepliiatsiga ning hajuta nii, et huulepulgalt huulepliiatsile üleminek on sujuv.

 

Pronks monokromaatne meik

Soovitame meigientusiastidel jälgida @makeupbyariel instagrami kontot, kes on monokromaatse meigi kuningas. Meie arvates on tal imeliselt hästi hajutatud tagasihoidlikes toonides pehme glamuuri jumestused. Midagi pole üle pakutud, kuid samas on kõik elegantne, puhas ja lihtne.

Nipp: kasuta päikesepuudrit silmameigi tegemisel, mis annab mõnusalt sujuva põhja hästi hajutatud silmameigile.

 

Tervislik nahk

Tervisest pakatav loomulik meik, mis nõuab ainult peitekreemi, päikesepuudrit ja särapuudrit. Selline meik sobib igapäevaseks kandmiseks poes või trennis käies. Peitekreem aitab kaotada tumedad silmaalused ja ebaühtlused nahal. Särapuuder või särakreem aitab luua terve sära, nagu oleksid maganud 8 tundi ja saanud päikest vähemalt tund aega. Päikesepuuder muudab kahvatu nahatooni mitmekülgsemaks ja säravamaks.

 

Värvi vilgatused

 

Ära unusta elada ning proovi lisada värvi enda meigirutiini. 2018. aasta trendikam värv oli elektrisinine. Piisab juba punasest huulepulgast, et muuta meik glamuursemaks. Hynt Beauty huulepulgad on kreemjad, pigmenteeritud ja lihtsasti hajutatavad.

 

„Baking“

Eesti keeles küpsetamine – meetod, mille käigus puuderdatakse peitekreemiga esiletõstetud kohti ning jäetakse seisma ehk küpsema 5-10 minutiks. Selline meetod aitab peitekreemil kinnituda ning samas muudab meigi väga glamuurseks ja puhtaks. Kasuta ZAO Mineral Silk tolmpuudrit toonis 500 (läbipaistev) meigi kinnitamiseks.

 

Aitäh, et lugesid meie tänast blogipostitust. Kindlasti anna meile kommentaarides teada, millise on sinu armastatumad meigitrendid läbiaegade? Jaga postitus meigisõpradega ning kohtume juba järgmisel kolmapäeval 13. veebruaril.

Loe meie eelmist blogipostitust zero waste kosmeetikast.

Loe iluspekter e-poe meigi tootearvustusi Paljas Porgand blogist.

Seotud postitused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga