suurimad meigivead
Make-up

Suurimad meigivead

Hei, armsad lugejad! Küsisime Teie käest tagasisidet, millest võiksime meie ilublogis kirjutada ja saime väga hea tagasiside ning ideid järgmisteks postitusteks. Täna toome teieni suurimad meigivead, mida tehakse meikimisel. Meie eesmärk on inspireerida ja suunata meigihuvilisi edukamateks meikijateks. Iga päev on uus päev ja päeva lõppedes tuleb meik alati maha, nii et kui tunned, et pole veel enda oskustega kindel, siis kindlasti loe see artikkel lõpuni. Ehk leiad enda jaoks midagi uut, mida meigirutiinis muuta või juurde lisada.

 

Pandasilmad

Pandad on väga nunnud… Musta silmapliiatsi kasutamine, nagu homset ei tulekski, mitte nii väga nunnu. Musta silmapliiatsit soovitame kasutada ainult siis, kui oled teinud lauvärvidega silmameigi ja soovid saavutada suitsust efekti. Või ainult ülemisel silmajoonel tehes tiibadega joont (ingl k – wing liner) või imepeenikese joone, et silmi esile tuua.

 

Vähene hajutamine

Eriti oluline on tähelepanu suunata põsepuna ja päikesepuudri hajutamisele, kuna see katab üsna suure näoala. Kui tegu pole just lavameigiga, siis barokiajastu põsed on ei-ei. Soovitame alustada alati vähesema tootega ja sealt liikuda edasi tugevama pigmendini. Põsepuna hajutamiseks kasuta alati pintslit või kreemja põsepuna korral sõrmi.

 

Vale jumestuskreemi toon

Kui siiski oled kogemata valinud vale jumestuskreemi tooni, siis kindlasti kasuta kõrge kaelusega särki või hajuta jumestuskreemi nähtavatesse piirkondadesse (ära unusta käelabasid). Või sega heledama/tumedama jumestuskreemi tooniga või puudriga, et saavutada sobiv jumestuskreemi tooni mikstuur.

 

Näopuudriga liialdamine

Selle all mõtleme väga paksu kihti, mis mureneb rasu eritumisel. Kui sul on rasune nahk, siis soovitame kasutada õhukest salvrätti, mis aitab imada üleliigset rasu ja alles seejärel kanna (vajadusel) õhuke kiht näopuudrit.

 

Süsimustad kulmud

Kui eesmärk pole just Cleopatra välja näha, siis süsimustad kulmud, isegi väga päevitunud neiul, võib jääda ebaloomulik. Selle asemel kasuta tumepruuni kulmupliiatsit, -kreemi või -puudrit. Kulmupuudri kasutamine pärast kulmupliiatsit muudab kulmud loomulikumaks.

 

Tugevad jooned

Liiga tugevad kontuurjooned või päikesepuudri jooned jätavad „mudase“ mulje. Alati hajuta-hajuta-hajuta. Võta appi jumestuskreem või heledam puuder, et kontuurjooned välja hajutada.

 

Heledamad huuled

Nahatoonis huuled on väga ilusad, kuid isegi sel juhul on vaja kasutada tumedamat huulepliiatsit. Kui Sulle meeldivad valged või valge-hõbe huuled, siis püüa kasutada huulepliiatsit ja tumedamat huulepulka huulenurkades, et saavutada ombre-efekti.

 

Liiga palju särapuudrit

Meile meeldib palju sära… Palju hästi hajutatud sära! Särapuudri ohtral pealekandmisel on oht tekitada hõbedane, roosa või kollane joon põsesarnadele (oleneb särapuudri alatoonist). Selle vältimiseks kanna vähem, hajuta rohkem või vali toon, mis on sinu nahatoonile kõige sarnasem.

 

Aitäh, et lugesid tänast blogipostitust. Anne meile teada, millised on Sinu läbiaegade suurimad meigivead? Kindlasti anna meile kommentaarides teada, mis teemasid meie ilublogis käsitleda. Järgmise korrani!

Loe meie eelmist blogipostitust, kuidas teha õrna päevameiki.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga