suurimad-vead-mida-tehakse-meikimisel
Make-up

Suurimad vead, mida tehakse meikimisel

Hei, armas blogi lugeja! Küsisime teilt Instagrami juttudes, millest võiksime meie ilublogis kirjutada ja saime väga hea tagasiside ning ideid järgmisteks postitusteks. Täna toome teieni suurimad vead, mida tehakse meikimisel. Meie eesmärk ei ole kedagi maha teha, vaid inspireerida ja suunata teid edukamateks meikijateks. Iga päev on uus päev ja päeva lõppedes tuleb meik alati maha, nii et kui tunned, et pole veel enda oskustega kindel, siis kindlasti loe see artikkel lõpuni. Ehk leiad enda jaoks midagi uut, mida meigirutiinis muuta või juurde lisada.

 

Pandasilmad

Pandad on väga nunnud. Musta silmapliiatsi kasutamine, nagu homset ei tulekski, mitte nii väga nunnu. Musta silmapliiatsit soovitame kasutada ainult siis, kui oled teinud lauvärvidega silmameigi ja soovid saavutada suitsust efekti. Või ainult ülemisel silmajoonel tehes tiibadega joont (ingl k – wing liner) või imepeenikese joone, et silmi esile tuua.

 

Vähene hajutamine

Põsepuna ja päikesepuudri hajutamine on hästi oluline, et me ei näeks välja nagu naljanumbrid. Kui tegu pole just lavameigiga, siis barokiajastu põsed on ei-ei. Soovitame alustada alati vähesema tootega ja sealt liikuda edasi tugevama pigmendini. Põsepuna hajutamiseks kasuta alati pintslit või kreemja põsepuna korral sõrmi.

 

Vale jumestuskreemi toon

Kui siiski oled kogemata valinud vale jumestuskreemi tooni, siis kindlasti kasuta kõrge kaelusega särki või hajuta jumestuskreemi nähtavatesse piirkondadesse (ära unusta käelabasid).

 

Näopuudriga liialdamine

Selle all mõtleme väga paksu kihti, mis mureneb rasu eritumisel. Kui sul on rasune nahk, siis soovitame kasutada õhukest salvrätti, mis aitab imada üleliigset rasu ja alles seejärel kanna (vajadusel) õhuke kiht näopuudrit.

 

Süsimustad kulmud

Kui eesmärk pole just Cleopatra välja näha, siis süsimustad kulmud, isegi väga päevitunud neiul, on ebaloomulik. Selle asemel kasuta tumepruuni kulmupliiatsit, -kreemi või -puudrit. Kulmupuudri kasutamine pärast kulmupliiatsit muudab kulmud loomulikumaks.

 

Tugevad jooned

Suurimad vead, mida tehakse meikimisel on liiga tugevad kontuurjooned või päikesepuudri jooned jätavad „mudase“ mulje. Alati hajuta-hajuta-hajuta.

 

Heledamad huuled

Nahatoonis huuled on väga ilusad, kuid isegi sel juhul on vaja kasutada tumedamat huulepliiatsit. Huuled, mis on heledamad, kui nahatoon, siin ei pruugi aidata isegi tume huulepliiats. Kui sulle meeldivad valged või valge-hõbe huuled, siis püüa kasutada huulepliiatsit ja tumedamat huulepulka huulenurkades, et saavutada ombre-efekti.

 

Liiga palju särapuudrit

Ärge saage valesti aru, meile meeldib palju sära! Palju hästi hajutatud sära… Särapuudri ohtral pealekandmisel on oht tekitada hõbedane, roosa või kollane joon põsesarnadele. Selle vältimiseks kanna vähem, hajuta rohkem või vali toon, mis on sinu nahatoonile kõige sarnasem.

 

Aitäh, et lugesid tänast blogipostitust. Mida huvitavat õppisid tänasest postitusest? Kindlasti anna meile kommentaarides teada, mis teemasid meie ilublogis käsitleda. Järgmise korrani!

Loe meie eelmist blogipostitust emadepäeva pakkumistest.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga