zero-waste-nullkulu-makeup-meik
Make-up

ZERO WASTE MAKE-UP

Nullkulu ehk zero waste on elustiil ja filosoofia, mille järgi soetatakse ja säilitatakse tooteid, toodete pakendeid ja materjale, mis on toodetud vastutustundlikult nii, et neid ei pea põletama või läbi selle tegevuse muul moel kahjustama maismaad, veekeskkonda või õhku.

Zero waste ehk nullkulu elustiil aitab vähendada peamiselt pakendite ja kilekottide raiskamist. Kosmeetika maailmas tähendab see üldjuhul toodete uuesti täitmist refill ehk täitesisu näol.

 

ZAO Make-up

zero waste ehk nullkulu meik

ZAO Essence of Nature on ülivõrdes eetiline bränd, mis on looduslik, mahe, julmusevaba, vegan ja korduvtäidetav. Suur osa ZAO toodetest on uuesti täidetavad (isegi ripsmetušid), mis teeb ZAOst unikaalse kosmeetika brändi. Oma kodumaal Prantsusmaal on ZAO äärmiselt armastatud jumestajate ja klientide poolt.

ZAO on loonud 100% loodusliku kosmeetika, mis hoolitseb naha ja looduse ilu eest. Tekstuurid, püsivus ja mugavus on sama võimas, nagu tavakosmeetikal selle vahega, et austab loodust, keskkonda ja tervist.

 

ZAO täitesisudega tooted meie e-poes:

 

 

Zero Waste meigirutiin

Meigipõhi

Alustan meigipõhjast, kuna mul on üsna kuiv nahk, siis kannan näole niisutavat aluspraimerit. Edasi liigun nahatooni ühtlustamise juurde ja kannan näole kompaktset jumestuskreemi, hajutan jumestuskreemi pintsliga. Seejärel peidan enda tumedad silmaalused valgustpeegeldava peitekreemiga.

Kontuurin enda põsed tumedama kompaktse jumestuskreemi tooniga ning hajutan jälle jumestuskreemi pintsliga. Kinnitan jumestuskreemi kabuki pintsliga ainult nina ümbruses, kus võib päeva jooksul minna nahk rasuseks. Selleks kasutan kõige heledamas toonis kompaktset näopuudrit.

Edasi haaran toonis 342 päikesepuudri ja hajutan põsepuna pintsliga põskedele, juuksejoonele ja ninale. Kannan põsepuna toonis 323 põskedele ja särapuudri põse ülemisele joonele.

NB! Kasutan alati suurt XL bambusest karpi, kus hoian kõiki puudrilisi ja kompaktseid refille.

 

Silmad

Kui meigipõhi on valmis, liigun edasi silmade juurde. Jätan seekord silmad lihtsaks ja kannan silmalaule oliivirohelist matti lauvärvi, hajutan lauvärvi pintslitega. Soojuse andmiseks lisan sokli kohale 261 pruuni kulmupuudrit ja päikesepuudrit. Silmade sisenurkadesse lisan särapuudrit. Värvin ripsmed ripsmetušiga ja joonistan imeõhukese lainerijoone, kuid ei tee kiisusilmi. Seejärel täidan kulmud kulmupuudriga ja hajutan kulmupintsliga.

NB! Kasutan alati suurt XL bambusest karpi, kus hoian kõiki puudrilisi ja kompaktseid refille.

 

Huuled

zero waste ehk nullkulu meigi lõpptulemus

Edasi liigun huulte juurde ja täna teen endale nahatoonis huuled. Värvin huuled ultra mati huulepulgaga toonis 433 ja seejärel joonistan pliiatsiga toonis 613 huule kontuurjoone. Vajadusel kordan protsessi. Õrna läike andmiseks kannan huultele kreemjas matti huulepulka toonis 467.

 

Aitäh, et lugesid tänast blogipostitust. Loodame, et oli huvitav ja kasulik lugemine. Kindlasti anna meile kommentaarides teada, kas liigud nullkulu poole? Jaga meiega oma nippe. Kohtume juba järgmise nädala kolmapäeval 6. veebruaril.

Loe meie eelmist blogipostitust talvisest nahahooldusest.

Loe ZAO kosmeetika tootearvustusi Paljas Porgand blogist.

Seotud postitused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga