Bio Scents Lavender Essential Oil – lavendli eeterlik õli

15,25 12,96

Lavendli eeterlik õli
Suurus: 8ml

Bio Scents Lavender Essential Oil sisaldab mahe lavendlit, mis pärineb Provence, Prantsusmaalt. Lavendli lõikamine toimub hooaja lõpus, kuivatatakse ning hoiustatakse Euroopas. Lavendliõiel on sinine/lilla värvus ning õis kannab eeterlikku õli. Lavendli viljamaad on 600-1400 meetri kõrgusel meretasemest. Lavendli eeterlik õli on rahustav, leevendab pinget, aitab uinuda. Kasutatakse putukate tõrjumiseks. Lisa paar tilka kehaõlile ja kanna see nahale, aitab sääski tõrjuda. Pihusta riidekappi, et vabaneda koilblikatest. Pihusta voodipesule, et paremini uinuda.

Kirjeldus

Kirjeldus

Bio Scents Lavender Essential Oil lavendli eeterlik õli sisaldab mahe lavendlit, mis pärineb Provence, Prantsusmaalt. Lavendli lõikamine toimub hooaja lõpus, kuivatatakse ning hoiustatakse Euroopas. Lavendliõiel on sinine/lilla värvus ning õis kannab eeterlikku õli. Lavendli viljamaad on 600-1400 meetri kõrgusel meretasemest.

Eeterlikud õlid ekstraheeritakse ravimtaimedest, millel on stimuleerivad ja ravivad toimed lihastele ja siseelunditele. Bio Scents brändil on mitmekülgseid eeterlikke õlisid erinevate tugevusastmete ja kasutusvõimalustega.

Lisa paar tilka kehaõlile ja kanna see nahale, aitab sääski tõrjuda. Pihusta riidekappi, et vabaneda koilblikatest. Pihusta voodipesule, et paremini uinuda. Lisa vanniveele, et lõõgastuda ja vabaneda pingetest.

Hoiatus: ärge kasutage nahal lahjendamata kujul. Mitte kasutada kahjustatud või ärritunud nahal. Kui olete rase või kannatate tervisehäirete all, konsulteerige eelnevalt arstiga. Nahaärrituse korral katkestage kohe kasutamine ja pöörduge arsti poole. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältige silma sattumist. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Tuleohtlik. Hoida jahedas ja pimedas kohas.

Lavendli eeterlik õli soodustab lõõgastumist ja usutakse, et see ravib ärevust, allergiaid, depressiooni, unetust, ekseemi, iiveldust ja mentsruatsioonikrampe. Lavendel on meeli rahustav, leevendab pinget, aitab uinuda. Kasutatakse putukate tõrjumiseks.

Organic lavender essential oil

Lisainfo

Lisainfo

Kaal0.008 kg
Toote koostisosad

Looduslik, Vegan

Brändid

Bio Scents

Arvustused (0)

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Bio Scents Lavender Essential Oil – lavendli eeterlik õli”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga